Nastavení čtečky CipherLab CCD-1000 USB em. KBD

Zdravím všechny, Váš program hlasování jsem zakoupil v plné verzi a rozhodl jsem se i pro čtečku, kterou doporučujete k tomuto softwaru

  • CipherLab CCD-1000 USB em. KBD.

musím se bohužel přiznat, že bojuji s nastavením French keyboard. Mohl by mi prosím někdo pomoci čtečku nastavit tak, aby po sejmutí kódu napsala např. 0019 a ne éé+í, fakt jsem nepřišel na to, jak to nastavit pomocí čárového kódu.

Na netu jsem našel kódy pouze s anglickým popisem, ale nepřišel jsem na ten správný postup, aby to fungovalo. Děkuji moc, za případnou pomoc.

návod přikládám http://www.cipherlab.com/…de_v3.02.pdf

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil roztomily, 10. Duben 2015 - 10:09

    Přesně tak dle přiloženého maluálu sejměte kódy na straně 36. Nejdříve enter setup a pak numeric key. Až budete zadávat vlastníky musíte mít číslo vlastníka na max. 4 ciferné, pokud bude delší nebude čtení čárových kódů funkční.

    Vložil P_V (bez ověření), 9. Duben 2015 - 22:01

    Podle mě by pomohlo na str 36 nastavit Numeric keys (a nezapomenout mít zapnutý numlock). Nevím na co French kbd, dejte tam German protože má QWERTZ. Nebo dejte US kbd a při spuštění toho programu přepněte Windows na US klávesnici. Nebo nastavte si ve Windows klávesovou kombinaci pro zapnutí US klávesnice (nikoli přepnutí mezi CZ-US, ale zapnutí US), a nastavte tuto kombinaci jako prefix (str 83).

    Vložil SVJ Antonína Sovy, 10. Duben 2015 - 10:17

    Díky za tip, po dlouhém trápení jsem na to přišel, tak doufám, že to pomůže do budoucna i ostatním.

    Kódy: ENTER SETUP – QWERTZ (0314) – UPDATE – ENTER SETUP – UPPER ROW (0008) – UPDATE

    případně stačí i jen přepnout klávesnici z CZ do ENG, ale to mě osobně nevyhovuje.

    S pozdravem Karel

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".