Legislativa k pronájmu družstevního bytu

Vložil PŠ (bez ověření), 5. Leden 2014 - 10:04 ::

Kde je zakotvena možnost pronajímat družstevní byt? Dle § 2240 NOZ nájemní smlouvu o nájmu družstevního bytu lze uzavřít za podmínek stanovených jiným zákonem (jakým ?), či stačí v podnájemní smlouvě citovat § 2274 –78 NOZ a stanovy družstva? PŠ

  • Nový Občanský zákoník
  • ZoK

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.