Lake

Vložil Kadoun, 9. Leden 2019 - 1:10 ::

Zdravím Vás Lake. Četl jsem hodně Vašich příspěvků. Je vidět, že se v problematice SVJ vyznáte. Máme obdobné problémy s přechodem závazků z úvěru po bývalém vlastníku. Případ je složitý a nechci jej zde rozvádět. Prosím, můžete mne kontaktovat na můj e-mail: kad.lid@seznam­.cz ? Problém bych Vám podrobně popsal. Předem děkuji, s pozdravem. Kadlid

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Akreonym (bez ověření), 10. Leden 2019 - 14:44

  Lake je již díkybohu pryč. Dovedl podat učeně své názory, které ale pohříchu nebyly právně podložené a lišily se od názoru 95% právníků…

  Vložil Čmuchal (bez ověření), 9. Leden 2019 - 11:30

  Zklamu Vás, ale jako dlouholetý přispěvatel míním z písemných projevů jednotlivých přispěvatelů, že osoba pod aliasem Lake (osoba registrovaná), zde, ani jinde již své názory na problematiku SVJ a své know-how ohledně judikatury, nepublikuje.

  Lake odešel údajně ze zdravotních důvodů (publikoval zde skoro 10-let – zdravotní důvody uvedl sám), nicméně dalším z důvodů jeho odchodu byla válka se zdejšími tupci, kterou nedošel ve zdraví. Přestal zde publikovat v 2015 (nebo 16 – teď nevím přesně) poté, co se kvapem blížil termín, kdy měl prokázat své teorie ohledně IRTN umístěných na trubkách procházejících byty ve formě stoupacího potrubí. To byla forma závazku, která by jej ukázala „z jiné strany“, z temné strany která se ale nedala objektivně ustát – no, i mistr jazykových konstrukcí se někdy utne. I to byl důvod jeho skončení.

  Čmuchal

  Vložil Jan77 (bez ověření), 9. Leden 2019 - 18:41

  Pokud to tu dobře sleduji, tak podle všeho se Lake opět nedávno objevil a nově publikuje pod přezdívkou Justitianus. Příspěvky obsahují stejné teze, stejnou stylistiku a vykazují stejný tón. A pokud vím tak poznámky ohledně tohoto ztotožnění nerozporoval.

  Vložil Čmuchal (bez ověření), 10. Leden 2019 - 12:54

  :)

  To že někdo něco nepotvrdí nic nedokazuje. Kdyby „Lake-(2007–2016/2)“ měl nyní publikovat jako „Justinianus-(2018/11–2019/1)“ pak by musel utrpět lobotomii-(2016/3) která by jeho mozkový kmen odsunula v čase a to do r.2010. Tehdy byl Vámi uctívaný Lake se znalostmi o SVJ a především svým grafoman-projevem na podobné úrovni jako je nyní „Justinianus“, který se zde vyloupnul před měsícem a půl, už se odmlčel poté sodovce, co mu nalil „zděšený člen SVJ“. Pokud mne pamět neklame, musel se „zděšený člen SVJ“ více ohánět, když se svého času špičkoval s Lakem a sám jistě uzná, že tróba-Justinianus nepochybně není reinkarnovaný-Lake.

  Takže vysledujte si „lépe“ VŠECHNY příspěvky „Lake-(2007–2016/2)“ a zjistíte, že se rozhodně ne-reinkarnoval na ubožáka Justinianuse, který se často uchyluje jen k plagiátorství anebo pouhé „patlámo patlámo“. Chápu, že to ale opravdová dřina, kterou asi nepodstoupíte, že?

  Čmuchal

  Vložil Drobný (bez ověření), 9. Leden 2019 - 19:06

  Myslím, že je to spíš lakeho horlivý učeň, který si přelouskal lakeho příspěvky.

  Vložil Petr, 9. Leden 2019 - 17:55

  NOZ řeší dluhy a přeplatky předchozího vlastníka, nikoli ale úvěr. Já stále předpokládám, že úvěr by měl splácet předchozí vlastník, pokud jste se nedohodli ve smlouvě jinak. On totiž bezpochyby vylepšení domu díky úvěru (zateplení, okna, výtah apod.) zohlednil v ceně bytu. Nevím, zda takový případ již řešil soud, to by věděl pan justitianus. Možná to je v rozsudcích Nejvyššího soudu na NSOUD.cz

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".