Kolik stála střecha a plastová okna? Zlikvidované SVJ

Vložil Freilach, 10. Leden 2019 - 20:42 ::

Před deseti lety naše SVJ 3 vchody 69 bytů opravilo možná i zateplilo střechu a vyměnilo okna za plastová, opravdu to nejobyčejnější co může existovat, byla na to vyčerpána částka nejméně 9 milionů korun. Je to možné? Prý zmizeli i další peníze z fondu oprav snad další 3 miliony. Bývalý správce budovy, aby zahladil stopy nechal vypnout teplo uprostřed zimi, lidé se rozprchli,vypověděl správu a soudně napadl schůze na volbu novéhos právce, SVJ tak zůstalo bez vedení a banka začala vymáhat úvěr celkem zbývá nějak 4 miliony korun. Je teoreticky možné aby byly za okna opravdu velmi obyčejnná použity tak veliké peníze, střecha měla stát milion a půl, laicky to vypadá že tam nalili trochu asfaltu. Snažíme se obnovit SVJ též hledáme nějakého dobrého právníka, jedná se o velikou společnost proti které stojíme, na poslední schůzy o obnově SVJ nám chyběl jeden hlas, pokoušíme se jej nyní sehnat. Velmi se Vám omlouvám, ale každá rada má rpo nás cenu zlata, lidé tam přišli podvodným jednáním o své majetky a nyní za vybydlený a vypálený panelák mají místo snahy nějak si to opravit splácet dluh. Moc děkuji každému. Sám jsem zahraniční čechoslovák, proto mám možná v textu trochu chyb.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil asi tak (bez ověření), 11. Leden 2019 - 10:20

  Krásný příklad hlouposti vlastníků. Výstraha pro všechny, kteří se domnívají, že se jim někdo bude starat o jejich majetek a oni budou bez starostí a levně bydlet.

  Vložil Arch (bez ověření), 11. Leden 2019 - 14:13

  Přesně tak – všichni se začnou starat teprve, až když je pozdě a předtím nic neřeší a pak se diví.

  Vložil VN (bez ověření), 11. Leden 2019 - 10:04

  potřeboval by znát další a další kvanta informací. Nevíme , co se u vás na střeše odehrávalo , nevíme jaká okna byla vyměněna- apropos.. na internetu naleznete různé kalkulačky, kam zadáte rozměr okna a vypadne na Vás cena… asi bych vyšel z tohoto , abyste zjistil , zda to bylo či nebylo předraženo. Jinak pokud často používáte slovíčka snad a prý… jakou čekáte radu ? Také s častým používáním slovíček snad a prý ?

  Najděte si právníka a řešte to s ním. Ale jestli mohu poradit, tak právníka, který nebude mít žádnou vazbu na osoby (bývalý správce, příp. "velkou společnost) , proti kterým půjdete. Protože solidní právník by Vás odmítl hned , nesolidní by z vás pouze tahal peníze a spíše by pracoval v zákulisí pro tu druhou stranu. Takže , pokud jste z například z Mostu a Váš dům spravuje SBD Krušnohor , najděte si právníka z města , kam chapadla Krušnohoru nesahají.

  Vložil Honza66 (bez ověření), 11. Leden 2019 - 3:21

  Kdo kdy jak provedl likvidaci vaseho SVJ presne…?

  Vložil Anonymní vlastník (bez ověření), 11. Leden 2019 - 16:43

  Likvidátor – máte jeho IČ?

  Vložil Freilach, 13. Leden 2019 - 12:35

  Tak máme v komentáři nahoře byl prorocky jmenován.

  Vložil AsiTak, 12. Leden 2019 - 17:14

  Za stavu že nemáte smlouvy, rozpočty, faktury a předávací protokoly, ta akce stála přesně tolik kolik jste za to zaplatili (nejméně 9 milionů korun). Ještě doplaťte dluhy z úvěru, aby vám zůstal dům pak můžete se těšit na další zvelebovací akci. Ale než začnete, zeptejte se jak to lépe udělat!

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".