Kdo může navrhnout změnu užívání společných prostor v Prohlášení vlastníka?

Vložil Pospíšil (bez ověření), 4. Březen 2019 - 17:49 ::

Prosím, kdo by poradil ve věci návrhu změny společných prostor v Prohlášení vlastníka? Je to záležitost,která se týká dvou místností,které byly používány dle rozhodnutí SVJ pro jiné účely, aniž by se v dané době udělaly konkrétní změny v Prohlášení vlastníka.Děkuji za odpověď.

  • prohlášení vlastníka

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil a (bez ověření), 4. Březen 2019 - 18:24

Změnu může navrhnout kterýkoliv z vlastníků. Když ostatní nebudou souhlasit, může se obrátit i na soud, aby rozhodl. Stojí to ale za to? O co se jedná? Prohlášení má smysl měnit, když má nějakou vadu, ne proto, že se místnost používá pro jiné účely.

Vložil Pospíšil (bez ověření), 5. Březen 2019 - 12:48

Bylo nám sděleno,že s ohledem na případný problém,požár a pod. ve spol.částech,které nebudou přepsány v Prohlášení vlastníka, bude se k tomu přihlížet a vše jde na triko všem VJ… Již samotný opdkaz na pojištění domu,kde vše musí sedět s Prohlášením!! Proto ten zájem o okamžitý přepis změny užívání spol.prostor.prostě pro někoho banalita,ale bohužel,taková je realita…

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".