Jak poznat falešnou fakturu

Vložil Sidlob, 10. Květen 2019 - 17:10 ::

Pověřený vlastník zadal opravu svému kamarádu. Došlou fakturu proplatil hotovosti, ačkoliv jiné jsou hrazeny přes účet. Jak rozeznat je-li fa pravá nebo jde o podvod?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Poznámka (bez ověření), 10. Květen 2019 - 22:46

  Popsaný obsah faktury neodpovídá skutečnosti.

  Vložil AsiTak, 15. Květen 2019 - 8:34

  Synonyma: falešný
  falešný, nepravdivý, nesprávný, neoprávněný, planý, nevěrný, padělaný, podezřelý, předstíraný, strojený, nepravý, podvodný, chybný, špatný, mylný, pokrytecký, ošklivý, nemocný, odporný, zkažený, kovaný, podvržený, nalíčený, vymyšlený, nekrytý, nevybuchlý, zmetkový, jízlivý, poťouchlý, zlomyslný, rozladěný, nevhodný, napodobený, nepoložený

  Vložil radka2222 (bez ověření), 10. Květen 2019 - 17:37

  pravá nebo levá, to je fuck. byla práce provedena?

  Vložil Petr, 13. Květen 2019 - 19:32

  „Pověřený vlastník zadal opravu svému kamarádu. Došlou fakturu proplatil hotovosti, ačkoliv jiné jsou hrazeny přes účet. Jak rozeznat je-li fa pravá nebo jde o podvod?“

  Co na faktuře bylo „falešné“ ? Kamarád pověřeného vlastníka nemá IČO a bylo to napsáno na někoho jiného ? Zajímejte se např. zda IČO je zíroveň DI4, pokud byla fakturována DPH a zda je na stavební práce pouze 15 %.

  Jinak se obraťe na shromáždění.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".