Jak oslovit konkrétní SVJ?

Vložil malavi (bez ověření), 19. Květen 2017 - 20:26 ::

Ahoj všem,

moc bych Vás znalé problematiky chtěl poprosit o radu.

Nabízím úklidové služby společných prostor bytových domů v daném městě a rád bych je nabídl konkrétním SVJ, případně jejich předsedům, problém je v tom, že si zkrátka nevím rady jak zjistit nějaký jejich seznam nebo kontakt na ně jinak, než obcházet všechny vchody a tomu, kdo si dobrovolně nechá na schránce nálepku „svj pro č.p..xxx“ tomu vložit do schránky letáček. Navíc spoustu lidí to o sobě neuvádí a ani tak by se to nedalo zjistit.

Mohli by jste mi prosím poradit kde nebo jak nějaký adresář SVJ a jejich předsedů mohu zjistit?

Děkuji.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Obchodník s deštěm (bez ověření), 20. Květen 2017 - 16:53

  Ahoj,

  koukni sem: http://wwwinfo.mfcr.cz/…s_es.html.cz. Jako „obec“ postupně vyber Praha 1 až… prostě to co Tě zajímá. V položce „právní forma“ vyber kód 145, což je SVJ… např. na Praze 1 je 563 takových subjektů. U každého z nich je odkaz „VR“, který vede do obchodního rejstříku. Tam najdeš přesnou adresu statutárů. Pak už stačí jen zazvonit :-) Pokud chci opravdu něco prodat, tak volím výhradně osobní kontakt. Ten úklid jim dneska někdo zajišťuje, a pokud to funguje, tak proč by statutár ztrácel čas přemýšlením o změně… a pak o pár korun nižší cena může znamenat i zhoršení kvality, a proč to riskovat? Takže je musíš přesvědčit, aby minimálně začali přemýšlet o změně, třeba je nechat Tvoji firmu vyzkoušet. Leták z výše uvedených důvodů 98% lidí zmačká…

  Good Luck, OsD

  Vložil Klučík Antonín (bez ověření), 19. Květen 2017 - 22:17

  Zkuste veřejný rejstřík.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".