Firma KORTAN-poštovní schránky

Vložil Martin (bez ověření), 21. Srpen 2017 - 17:28 ::

Chci důrazně varovat před firmou KORTAN, která dodává poštovní schránky! Jako SVJ jsme si u nich objednali dodávku 60 ks nových poštovních schránek včetně montáže. Dohodli jsme se na znění smlouvy o dílo, kterou nepodepsali se zdůvodněním, že nám ji předají podepsanou v den montáže.Několik dní před sjednaným termínem dodání nám zavolali, že výrobce schránek údajně nastříkal schránky jinou barvou než byla dohodnuta a že schránky již převzali a zda bychom souhlasili s jinou barvou. U výrobce jsme si ovšem ověřili, že pouze dodali to, co si firma KORTAN objednala! Jelikož jsme trvali na dohodnuté barvě schránek, firma KORTAN nám sdělila nový termín dodání cca o 1 měsíc později. Tento nový termín nám potvrdili e-mailem, ovšem den poté nám telefonicky sdělili, že od zakázky jednostranně odstupují, neboť jsme prý pro ně „…neseriózní zákazník a děláme jim jenom samé problémy“ !! Pokud tím mysleli to, že po předchozích zkušenostech s nedodržením termínu jsme trvali na zvýšené sankci za nedodržení nové dodací lhůty tak ano, v tomto směru jsme si trvali na svém!! Museli jsme si narychlo sehnat sami nového dodavatele a zajistit montáž schránek a další související práce. Celkově neseriózní přístup, lhaní, nedodržování toho, co bylo dohodnuto !! Přesto, že § 1729 OZ mluví jasnou řečí, nelze takové subjekty postihnout pokud nejsme schopni prokázat vzniklou škodu (tj. prokazatelné navýšení nákladů na zajištění nového dodavatele). Alespoň proto tímto upozorňuji další případné zájemce o služby této „firmy“.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil abc (bez ověření), 21. Srpen 2017 - 20:50

  Jak vás vůbec napadlo obracet se ohledně schránek na tuto firmu. Schránky vám bez problémů dodá každé zámečnictví.

  Vložil schrána (bez ověření), 22. Srpen 2017 - 9:12

  Ano, a můžeš jim to namontovat, upravit stavebně. Así ví, proč na to berou firmu.

  Vložil abc (bez ověření), 22. Srpen 2017 - 19:15

  Mistře nejchytřejší, schránky vám ze solidní zámečnické firmy i namotují a stěnu stavebně upraví To je ovšem nad tvé chápání, ty myslíš jinak.

  Vložil Anonymouk (bez ověření), 22. Srpen 2017 - 19:34

  To jsem, napřed každé zámečnictví, teď už jen solidní, bravo! Spokojnoj noči.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".