Dotaz účto 2017

Vložil Bares (bez ověření), 6. Únor 2017 - 12:53 ::

Dobrý den, mám jeden dotaz : funguje SimpleUcto i pro rok 2017 ? Mám staženu poslední verzi tady ze stránky – 0.9.4.3 beta – ale píše mi to, že rok 2017 nejde zadat ?! Nemá to nějakou aktualizaci ? Nebo jakou formou se dostat dále ? Děkuji JB

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil Dita Benáková (bez ověření), 2. Březen 2017 - 17:36

    Dobrý den, připojuji se k ostatním a také velmi prosím autora účetního programu SimpleUcto o jeho aktualizaci. Je to uživatelsky jednoduchý prográmek, který pro účtování SVJ naprosto dostačuje. Neumím si představit, že bych se musela učit pracovat s nějakým jiným programem. Děkuji za vstřícný přístup DB

    Vložil Dvořák (bez ověření), 6. Únor 2017 - 13:46

    Bohužel je to konec programu. Pokud jeho tvůrce neudělá aktualizaci, program nelze použít.

    Vložil berajvi, 8. Únor 2017 - 19:54

    Dobrý večer, bohužel jsem si nevšimla, že nejde zadat rok 2017, ale podařilo se mi nastavit agendu a zaúčtovat lednové položky.I jsem vytiskla Rozvahu zahajovací, ale při dnešním otevření mi zůstal pouze účetní rozvrh a jinak vše je prázdné. Prosím tvůrce programu, zda se nám ozve a udělá aktualizaci programu, který využívá jistě mnoho menších SVJ, za což mu předem moc děkuji. Ivana

    Vložil Dvořák (bez ověření), 2. Březen 2017 - 20:38

    Být Vámi, raději s tím nepočítám. Doporučuji poohlédnout se po jiném software. SimpleUcto bylo skvělé, ale pokračování už mít asi nebude.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".