Do konečné rozvahy 2011 se do položek špatně načítají hodnoty Simple ucto

Vložil MoKo (bez ověření), 7. Leden 2012 - 15:46 ::

Dobrý den, dnes jsem zkusmo zobrazila konečnou rozvahu za rok 2011 v programu SimpleUcto. Rozvaha neodpovídá zůstatkům na účtech k 31.12.2011. Nej­sou správně uvedeny počáteční zůstatky. Např. běžný účet a pokladna. Konečný stav běžného účtu neodpovídá skutečnosti ani zůstatku vykázanému účetní sestavou.Výsledek hospodaření ve schvalovacím řízení se objevuje v rozvaze v Aktivech v počátečním stavu jakožto umělecké dílo,přestože v účtovém rozvrhu je nastaven správně jako rozvahový pasivní. Stalo se to také někomu dalšímu nebo je chyba v mém počítači? Jak tento jev odstranit a „přivést“ rozvahu na „pravou míru“? Díky za odpovědi.

  • SimpleUcto

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil karelh, 8. Leden 2012 - 20:35

Dobrý den, navazuji na svůj přípěvek v duplikovaném vláknu a znovu opakuji, že mé účto se chová korektně. Pokud máte opravdu vše správně nadefinováno, tak je Vámi tvrzená chyba nepravděpodobná, resp. nemožná. Nechápu proč u SVJ máte v účetní osnově účet 032 – umělecká díla. Souhlasí Vám Σ MD/D u BÚ v jednotlivých měsících? Máte odsouhlaseny konečné zústatky na BÚ v jednotlivých měsících? Bez znalosti konkrétních dat se těžko radí. karelh,

Vložil admin, 7. Leden 2012 - 18:35

Dobrý den,

podívejte se, zda nemáte vyplněné v účtovém rozvrhu kolonky „v případě záporného zůstatku“ tam, kde to být vyplněné nemá (dává smysl pouze ve výjimečných případech, jinak má být nevyplněné) – podrobnější informace se zobrazí, pokud najedete kurzorem na název této kolonky.

Admin

Vložil berajvi, 7. Leden 2012 - 17:15

Dobrý den, Zůstatky na účtech ke konci 31.12.2011 a Rozvaha k 31.12.2011 se mi načítají správně ..pokladna i BÚ odpovídají v obou sestavách skutečnému stavu.Výsledek hospodaření mám v Pasivech a zobrazuje se mi na A. , A .II. a A.II.1.- stejná suma.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".