Choceň SVJ 1537-1541

Vložil anon (bez ověření), 16. Červen 2013 - 19:53 ::

Výbor SVJ utratil nejméně 11 000 000 Kč a vykázal v hospodaření domu,pouze 3988680 Kč a to za rok 2011 a 2012 Co stím?

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil Kolemjdoucí (bez ověření), 17. Červen 2013 - 18:22

    Pokud výbor nevysvětlí a nedoloží za co bylo 11 000 000 utraceno vč. zaúčtování celé částky, pak je to zralé na trestní oznámení.

    Vložil karelh, 17. Červen 2013 - 10:01

    Dobrý den, pokud neposkytnete bližší podrobnosti, např. účetní závěrku, nelze na Váš dotaz sdělit jakoukoliv odpověď. karelh

    Vložil Poznámka (bez ověření), 18. Červen 2013 - 2:42

    účetní uzávěrka ale být zveřejněna nemusí v OR. A když ne v OR, proč by musela být dána členu SVJ? Třeba my máme takžé že se řídíme dle ObchZ ale že by mi na základě toho dal někdo závěrku do ruky – to nikdy. A kdyby snad jo, jakou bych měl záruku že nejsou čísla vycucaná z bonbonů – podklady mi také nikdo nedá (osobní skušenost). Vám jako členovi výboru a možná předsedovi to samozřejmě nebude pochopitelné… já jsem jen podzámčí a koukám jak si panstvo na zámku chrochtá za moje peníze. Závěrka je vůbec nebere…

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".