Autor zobrazení

Vložil Marketa Majtenyi, 3. Srpen 2015 - 16:34 ::

Dobrý den, kde si nastavím, jak se budu jako uživatel zobrazovat, například jménem, přezdívkou, názvem SVJ.. atd. Děkuji

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Vítek (bez ověření), 4. Srpen 2015 - 17:21

  Markéto,

  když jste se registrovala, tak jste vyplnila kolonku „Uživatelské jméno“. U té kolonky je nápověda „Vaše celé jméno nebo požadované uživatelské jméno“. Takže jste si mohla vybrat, zda uvedete Vaše celé jméno, nebo uživatelské jméno (jméno, přezdívku, název SVJ atd.). Nejde zadat oba údaje s tím, že se bude zobrazovat jen jeden z nich. Vy jste si zadala Vaše jméno, to se zobrazuje v diskuzi. Pokud byste chtěla místo Vašeho jména zobrazovat něco jiného, tak byste se musela znova zaregistrovat. Nejdříve byste se musela odhlásit a pak v nabídce vlevo nahoře „Vytvořit nový účet“ se můžete znova zaregistrovat a vyplnit v kolonce „Uživatelské jméno“ to, co chcete, aby se zobrazovalo v diskuzi. K nové registraci byste ale musela použít jinou E-mailovou adresu, než jste použila při první registraci.

  Vložil tazatel jaryn, 3. Srpen 2015 - 19:56

  Markétko… jak je libo.....

  Vložil Marketa Majtenyi, 4. Srpen 2015 - 12:55

  No ne jak, ale kde…? Mne se zde zobrazuje jmeno a prijmeni.. Vam ne:-) jak to zmenim? myslím to, co máte Vy jako „tazatel jaryn“

  Vložil Poznamka (bez ověření), 5. Srpen 2015 - 21:35

  Píšete „No ne jak, ale kde…? Mne se zde zobrazuje jmeno a prijmeni.. Vam ne:-) jak to zmenim?“ – že Vaše jméno a příjmení přepíšete např. „kazatelka Markétka“ dále zadáte nové heslo a zmáčkněte „Vytvořit nový účet“. To je vše, při příštím přihlášení pak můžete zadat do položky „Uživatelské jméno“ buď Vaše stávající jméno nebo nové „alias jméno“ a to „kazatelka Markétka“, dále k jménu odpovídající heslo a zmáčkněte „Přihlásit se“.

  Vložil lake, 4. Srpen 2015 - 13:34

  Paní Markéto, zobrazuje se Vám ta přezdívka (nick), kterou jste si sama vybrala a zadala do formuláře při registraci na tento portál. Toto jste provedla před dvěma týdny a pěti dny. Nezměníte to nijak. Nelze to změnit.

  lake

  Vložil Marketa Majtenyi, 10. Srpen 2015 - 17:50

  Díky, přesně na to se ptám:-) a bohužel jsem si to tak myslela, že to už nezměním

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".