Vložil Justitianus, 17. Únor 2021 - 19:37

Poslyšte, dwbmb, myslím že zbytečně kvokáte. Napsal jste v úvodním dotazu:

  • „Máme ve správě dům, kde se nachází jednotka – společná garáž“.
  • „Zároveň vybíráme příspěvek do dlouhodobé zálohy“.

(1) Osoba která má ve správě dům se nazývá „společenství vlastníků jednotek“ (zkratka SVJ). Podle toho jsem Vám odpověděl: psal jste za SVJ, pravděpodobně jako člen výboru.

(2) Osoba která vybírá příspěvky do dlouhodobé zálohy se nazývá „společenství vlastníků jednotek“ (zkratka SVJ). Podle toho jsem Vám odpověděl: psal jste za SVJ, pravděpodobně jako člen výboru.


O tom že jste také spoluvlastníkem té jednotky jste se zmínil až později – a tato skutečnost nemá naprosto žádný vliv na to, co jsem Vám už asi čtyřikrát sdělil: že SVJ nespravuje jednotku, a nemůže na ni vynakládat žádné částky z financí určených na správu domu. Teď Vám to píšu popáté. Ještě jste to nepochopil?

Popsal jsem Vám, jakým způsobem rozhodují spoluvlastníci jednotky „společná garáž“ o správě jejich jednotky. K tomu jsem uvedl jakým způsobem o tom hlasují a jak se počítají jejich hlasy. Sdělil jsem Vám, že spoluvlastníci jednotky jsou povinni zmocnit společného zástupce, který jejich jménem jedná se SVJ. Vše co jsem Vám napsal jsou pravdivé a použitelné informace.

Vy jste mne za to nazval arogantním pičusem.

Chápu, že někdo nerozumí právním poměrům, ale normální člověk si vyslechne radu a poučí se z toho. Vy ovšem zkoušíte Vaši vlastní chybu hodit na mne.

Mějte se pěkně.

Justitianus

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.