Vložil JaVa, 11. Leden 2019 - 20:06

Pokud na tomto portálu již položíte dotaz,je velmi důležité,sdělit k němu i patřičné detaily.

1)Nikdo není vševědoucí ,aby ihned věděl,co máte o rozúčtování nákladů na správu domu a pozemku uvedeno v Prohlášení vlastníka k domu.Nemáme ani tušení, zda máte nainstalovány bytové vodoměry.Jestli si topíte sami, nebo vám tuto službu poskytuje právnická osoba SVJ atd …

2)Dům mají spoluvlastníci v podílovém vlastnictví nebo zde již vzniklo/bylo založeno SVJ?.Pokud je bytová jednotka Vaše,tak záleží pouze na Vás, jak často ji užíváte.Důležité je, že se při tom řídíte právy a povinnostmi uvedenými v zákonech(např.§ 1175..atd.) a stanovách vašeho SVJ.

Pokud svůj úvodní dotaz nedoplníte,fun­dované rady se zde nedočkáte.

Přeji hezký večer. JaVa

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.